30 Aralık 2015 Çarşamba

Mutlu Yıllar

Merhabalar... Öncelikle herkesin yeni yılı kutlu olsun.Herkese yeni yılda sağlık afiyet, huzur ,mutluluk diliyorum. Güzel ülkem ve dünyamız için de barış ve huzur istiyorum.
Tembel blogger olduğum kesin ama bu demek değildir ki yan gelip yatıyorum.Kendi çapımda bişeyler üretiyorum.
İşte karşınızda kızların öğretmenleri ve arkadaşları için yaptığımız yeni yıl hediyeleri.
Keçeden diktiğim torbaların içine ; Türk kahvesi ve çikolata koydum. Şeffaf poşet fırın için olan tavuk pişirme torbası .Torbaları kurdele ile bağlayıp dantelli bardak altlıklarına güzel dileklerimizi belirten yazılar yazıp tel zımbayla zımbaladım.
Bir  de yeni yıl temalı küçük havlularımız var .
Keçeden torbaları ince keçe kullanarak yaptım . Makinede diktim .Dikim aşamalarını çekmemişim, ama çok anlatılası bişeyde değil.Dikdörgen parçaları birleştirip alt kenalarının üçgen kısımlarını dikip köşe yaptım. Ölçüleri istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz .
Üzerleri için keçeden kardan adam kesip sıcak silikonla yapıştırdık.Kardan adamlar kızların eseri bu arada...Torbalarımız sonrada kullanılabilir artık gezmeye giderken ev ayakkabısını mı koyar dantelini mi koyar kendileri bilir :))) Bu da burda dursun beztorbadan beztorba projesi olarak...:))))                                            MUTLU YILLAR SAĞLICAKLA KALIN HOŞCAKALIN

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Blog Template by BloggerCandy.com